Методична робота

Методична тема, над якою працює комунальний заклад "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №232 комбінованого типу Харківської міської ради" протягом 2014/2015 навчального рокуі є "Формування у дошкільників елементів здоровязберігаючої компетентності шляхом використання всіх засобів фізичного і валеологічного виховання".

Завдання методичного кабінету:

створення науково-методичних, організаційно-педагогічних умов для безперервного вдосконалення фахової освіти і кваліфікації педагогічних працівників;
виявлення перспективного педагогічного досвіду та організація його вивчення, узагальнення та впровадження;
організація системи роботи, спрямованої на збагачення досвіду педагогічних працівників;
впровадження в практику роботи дошкільного закладу інноваційних технологій та досягненнянайкращого педагогічного досвіду;
вивчення стану організації навчально-виховного процесу, умов забезпечення психічного та фізичного здоровя дошкільників, рівня їх життєвої компетентності;
вивчення рівня знань, умінь і навичок дошкільників відповідно до державних стандартів, організації навчально-виховного процесу;
інформування педагогів про нові нормативні документи в галузі дошкільної освіти. науково-методичні та навчальні фахові видання

ЗАВДАННЯ на 2014/2015 навчальний рік:

-Формування фізичної компетентності дошкільників через організацію безпечної життєдіяльності, охорони життя і здоров’я дітей.
        - Продовжувати роботу щодо удосконалення форм та методів роботи педагогів з екологічного виховання дітей, шляхів формування уявлень про навколишній світ та емоційно-позитивного ставлення до природи.
  - Морально-етичне виховання дошкільників засобами художнього слова.

БЕРЕЗЕНЬ 2015

ЛЮТИЙ 2015

Нарада при завідувачу

СІЧЕНЬ 2015

29.01.2015 року, відповідно до плану роботи, у методичному кабінеті, був проведений теоретично-практичний семінар на тему "Використання здоров'яформуючих технологій  в умовах ДНЗ".

ЛИСТОПАД 2014

24.11.2014 року  відбулась педагогічна рада №2. Педагогічним колективом вирішувались шляхи оптимізації мовленнєвої роботи з дошкільниками, були розглянуті сучасні освітні технології для розвитку мовлення дршкільнят. Кожен вихователь презентував дидактичні, розвивальні, ігрові посібники, спрямовані на розвиток мовленнєвої активності дітей.

Серпень 2014

29.08.2014 року відбулась педагогічна рада №1. Адміністрацією закладу разом з педагогами були розглянуті питання щодо організації роботи закладу у 2014/2015 навчальному році та шляхи розв*язання задач.

Травень 2014 року

29.05.2014 відбулась педагогічна рада №4, на якій були розглянуті питання щодо аналізу роботи закладу за 2013/2014 навчальний рік, організаційної діяльності педагогів щодо готовності старших дошкільників до навчання в школі та шляхи організації літнього оздоровчого періоду 2014 року.

Лютий 2014

26.02.2014 року відбулась педагогічна рада №3,  тема:"Забезпечення взаємодії дошкільного закладу із сім єю та школою".

Травень 2013 року

24.05.2013 відбулась педагогічна рада №4. Тема: "Аналіз роботи ДНЗ за 2012/2013 навчальний рік, обговорення шляхів її поліпшення". Завідувач закладу підвела підсумки навчально- виховного процесу, організаційної діяльності в дошкільному навчальному закладі. Вихователь- методист звітувала про готовність дошкільників до навчання в школі, рівень засвоєння програми вихованцями ДНЗ. Педагоги були ознайомлені з Наказом "Про роботу дошкільного навчального закладу у літній оздоровчий період 2013 року", та з Наказом "Про підсумки проведення тижня безпеки".

Травень 2013

Лютий 2013 року

04.02.2013 для вихователів дошкільного закладу проведено консультацію  "Безпека життєдіяльності дітей - важливий  аспект навчально-виховного процесу в ДНЗ".

Січень 2013 року

18.01.2013 проведений семінар - практикум для вихователів "Зміцнення здоров'я дитини". Вихователь-методист Коцюба  Н.Ф. ознайомила педагогів  із сучасними підходами до організації фізкультурно-оздоровчої роботи в ДНЗ, музичний керівник Шаповалова О.А. розповіла про види оздоровчої роботи з використанням музики. Вихователі дошкільного закладу представили ряд наочних та дидактичних посібників для проведення загартування в умовах  дошкільного закладу та сім'ї. Практичний психолог Світлична Н.В. завершила семінар-практикум ігровою вправою "Намисто"

Грудень 2012 року

19.12.2012 відбулося засідання круглого столу "Педагогічна гостинна вихователя за темою "Самоосвіта в системі підвищення кваліфікації педагогів". В рамках засідання провели консультації вихователь-методист Коцюба Н.Ф. та практичний психолог Світлична Н.В. "Якість сучасної дошкільної освіти. Вимоги до особистості вихователя".

21.12.2012 відбулася педагогічна рада за темою "Педагогічна діяльність вихователя ДНЗ щодо удосконалення форм та методів  роботи з екологічного виховання дітей дошкільного віку" за річним планом дошкільного закладу на 2012/2013 навчальний рік.

18.12.2012 в дошкільному закладі відбувся День відкритих дверей на тему "Здорова дитина - міцна Україна".

Листопад 2012 року

30.11.2012 відбулося чергове засідання творчої групи педколективу згідно річного плану роботи навчального закладу на 2012/2013 навчальний рік, на якому вихователі поповнили добірку матеріалів для проведення бесід з батьками щодо безпечної поведінки дітей вдома.

23.11.2012 в дошкільному закладі відбувся семінар-практикум для керівників ДНЗ району, на якому виступили лікар-фтизіатр ДНЗ Калиновська В.В., практичний психолог ДНЗ Новодзельська С.С.