Медична сторінка

Сестра медична старша
ДНЗ №232

Ткаченко Валентина Олексіївна

Поради від сестри медичної старшої

Поради батькам щодо харчування дитини зі зниженим апетитом

Під час організації харчування дитини з поганим апетитом дорослим необхідно виявляти винахидливість.

Дуже важливо на початку годування  дати дитині такі продукти, які мають властивості підсилювати виділення травних соків (кислий фруктовий сік,шматочок оселедця, квашена капуста солоний огірок тощо).

Для дітей зі зниженим апетитом важливо суворо дотримуватись режиму годування - не давати нічого їстівного  в проміжках між окремими прйомами їжі , а також не давати багато пити.

Протягом певного часу можна використовувати метод "вільного годування", тобто годувати дитину за її бажанням.

Діти охочіше їдять за родиним столом, у сімейному колі, в товаристві інших дітей. Тож виробіть собі за правило сідати  за стіл  усією родиною.